Kaip Valyti Savo Automobilį Kaip “Pro”

0 Comments

Kalbant apie jūsų automobilio dažų valymą ir apsaugą, yra daug daugiau plauti ir vaškuoti.
Jei jums rūpi jūsų automobilio išorė, jūs išvengsite greito automobilio skalbimo su dideliais šepečiais, kurie gali padaryti daugiau žalos nei naudos, ir atlikite automatinę skalbimo mašiną, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Dauguma žmonių, kad plovimas ir vaškas yra geriausias būdas išlaikyti savo automobilį blizgiu ir švariu. Jų širdis yra tinkamoje vietoje, tačiau yra daug daugiau plauti automobilį nei šie du dalykai. Mes praleidome dieną su Mike Pennington ir Rick McDonough iš “Meguiars”, kurie parodė, kaip tinkamai plauti savo automobilį ir išlaikyti švarų išorę.

Mes reguliariai plauname savo 1983 m. Mercedes-Benz 300D rankiniu būdu, naudodami slėgio plovimo mašiną ir kelnaštį su muilu ir vandeniu, kuris padeda pašalinti nešvarumus, kuriuos galime matyti, tačiau mes nepaisėme kelių svarbių žingsnių.

1. Įvertinkite automobilio būklę.

Jūsų automobilio būklės įvertinimas padės jums, kaip jį valyti. Naujas automobilis, kuris jau turi gerą vaško sluoksnį, gali jį prižiūrėti tik vašku ir vašku, tačiau automobilį su vidutiniu užmirštu išoriniu paviršiumi gali tekti švariai ir poliruoti.

2. Perskaitykite etiketę.

Prieš naudodami bet kokį automobilio valymo cheminės medžiagos tipą, svarbu perskaityti etiketę. Paraiška dėl muilo, vaško ar detalės gali skirtis nuo prekės ženklo iki prekės ženklo ir transporto priemonės iki automobilio.  Pavyzdžiui, kaip ir su bokso prekemis, kada pirkai pigios bokso prekes tai nereikia laukti geros kokybes, bet mokant gera kaina, galima tiketis kad tokios prekes bokseris naudos daug metu. Kalbant apie chemija , naudojant chromuoto rato valikliu, kuris yra itin rūgštus aliuminio ratuku, jis gali sugadinti. Taip pat investuokite į aukščiausios kokybės mikropluošto drabužius ir laikykite atskirus polius tiems, kurie naudoja jūsų dažus, ratus ir langus. Po kiekvieno naudojimo nusiplaukite rankšluosčius ir valydami pirštines.

3. Jūsų automobilio plovimas.

Skalaujant automobilį, jūsų automobilio išorėje pašalinami laisvieji teršalai, pvz., Dulkės, purvas ir purvas. Visada naudokite automobilio ploviklio muilą, o ne skystą ploviklį ar indų valikliu, kuris gali sugadinti dažus ir pašalinti vašką. Pirma išplaukite automobilį, kad pašalintumėte didesnius nešvarumus, kurie skalbiasi jūsų automobilį, ir naudokite valytas kelnes ir džiovinimo skiauteles.

4. Paruoškite paviršių.

Po plovimo jūs galite lengvai pamatyti įbrėžimus, sūkurius ir oksidaciją savo dažuose ir pajusite, kad yra klijuotųjų teršalų, tokių kaip per didelė druska ar medžio sulaikymas, kad plovimas nepašalins. Tiesiog paleiskite savo ranką per nuplautą automobilį ir, jei jaučiatės silpnų smūgių, turėtumėte eiti dar vieną žingsnį, išvalydami automobilį.

Molio juosta gali būti naudojama norint pašalinti užsispyrusias taršes. Tai pašalins viską nuo jūsų transporto priemonės paviršiaus, įskaitant vašką, ir atkurs spalvas. Pradėkite nuo minkymo į plokščią plokštelę ir naudokite detalę kaip tepalą. Laikykite jį delne vienoje rankoje ir paleiskite jį per automobilio paviršių.

Norėdami pašalinti įbrėžimus ir traškumą, kurie yra žemiau paviršiaus, turėsite naudoti junginį. Jie gali būti naudojami rankomis, naudojant aplikatorių kilimėlius arba naudojant dvigubo veikimo poliravimo įrankį, ir netrukus po jo išdžiūvimo. Sudėtinis dažų valiklis turi būti apdirbtas ir kartais gali prireikti 2, 3 ar net ketvirtosios paraiškos. Kai kurie įbrėžimai yra per gilūs, o tik dažų plyšiai juos ištaisys.

5. Poliravimas dėl papildomo blizgesio.

Šis žingsnis yra neprivalomas ir jį galima palyginti su jūsų odos losjonu. Lenkai gali būti naudojami rankomis arba su dvigubo veikimo poliravimo priemonėmis, o oro kondicionavimo alyvos prieš vaškuojant, ypač tamsiose spalvotose transporto priemonėse, suteiks spalvos gylį ir maksimalų blizgesį.

6. Vaškas apsaugoti.

Vaškavimas yra kaip automobilio apsauga nuo saulės. Jis prideda apsaugos nuo UV spindulių sluoksnį, kad būtų išvengta išblukimo, taip pat viskas, kas gali nukristi ant dažų. Tai apsaugo jūsų blizgus apdaila ir yra karnaubo ar polimero formoje. Abiejų tipų vaškas atlieka tą patį, tačiau polimerinis vaškas nesunaudina, nes jis išdžiūsta ir paprastai gali būti nuvalytas netrukus po jo užpildymo. Pasirinkimas tarp karnaubo ar polimero vaško yra panašus į sintetinę arba įprastą variklio alyvą. Polimeras yra šiek tiek brangesnis, tačiau jį lengviau taikyti, o kai kurie sako, kad jie veikia geriau.

7. Išlaikykite šydą ir apsaugą.

Po to, kai atliksite sunkų plovimo, valymo ir automobilio apsaugos darbą, turėsite imtis veiksmų, kad išlaikytumėte jo išvaizdą.

Laikykitės purškimo detalių ir švarios mikropluošto audinio savo lageryje, kuris gali būti naudingas greitai pašalinti dulkes, purkštukus ir paukščių mėšlas.

Jei jūsų automobilis yra gana švarus ir visi šie žingsniai atrodo bauginantys ir daug laiko, vieno žingsnio valymo vaškas gali būti geriausias pasirinkimas. Nuvalydami automobilį, naudokite jį automobilio valymui, poliravimui ir apsaugai viename gaminyje. Jis gali būti naudojamas rankomis arba su šlifuokliu, ir jūs gausite daug geresnių rezultatų, naudodami tokį produktą, o ne tiesiog eikite tiesiai į vašką po plovimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *